ZOSTAŃ TESTERKĄ

Już wkrótce odbędzie się premiera moich produktów cyfrowych dedykowanych dla branży beauty. Ich celem jest ułatwienie prowadzenia konta na Instagramie i realny wpływ na oszczędność czasu związanego z tworzeniem contentu (treści postów oraz grafiki).

Już teraz możesz przetestować, zachować i korzystać do woli z produktów o łącznej wartości blisko 400 zł!

JAK TO DZIAŁA?

Jeśli prowadzisz biznes w obszarze beauty (np. salon kosmetyczny, jesteś stylistką paznokci, makijażystką, influencerką w tym obszarze itp.) i masz konto na Instagramie lub planujesz założyć w niedługim czasie, to wypełnij poniższy formularz. 

Do przetestowania otrzymasz ebook ułatwiający tworzenie contentu na Instagram, 3 bonusy (checklista, 30 zestawów par czcionek dedykowanych dla branży, instruktaże video jak tworzyć posty przy użyciu moich template graficznych), wybrany szablon graficzny na Instagram

Twoja opinia jest bardzo ważna, dlatego z chęcią przyjmę ewentualne propozycje usprawnień, aby produkt spełniał oczekiwania klientek.

Aby zostać testerką wymagane jest wyrażenie zgody na wykorzystanie screena Twojej opinii na mojej stronie internetowej oraz w social mediach.

Testerki zostaną wybrane najpóźniej do 31.01.2024, a informacja zostanie przesłana drogą mailową i za pośrednictwem Instagrama

WYPEŁNIJ FORMULARZ

.