STAŁA W UCZUCIACH
OBSŁUGA AGENCYJNA

Stała w uczuciach
obsługa agencyjna

Tworzymy agencję bardzo kreatywną. Dominuje tu kobieca energia i pełen inicjatywy warsztat. Ciepły, twórczy chaos utkany jest niczym koronka, dbałością o detal. Angażujemy się. Tworzymy z naszymi Klientami relacje. Stajemy się częścią ich zespołów, troszcząc się o wizerunek.  Energia i stylistyka, która jest nam wyjątkowo bliska, przyciąga określone projekty i ludzi.  Upodobały nas sobie pewne branże: coaching, rozwój osobisty, beauty i sklepy internetowe z produktami dla kobiet. 

Projektując strony i sklepy zanurzamy się w potrzebach odbiorców. Rysując, krążymy spontanicznie po orbicie wyobraźni i trendów. Pisząc, czeszemy słow o po słowie, aż ułożą się w pękate pukle treściwego tekstu. Realizując nagrania, zamykamy w kadry charakterystyczne ujęcia, niosące wartości marek. To jest kreatywna przestrzeń, w której warto zostać na dłużej. 

STRONY INTERNETOWE - PLATFORMY SZKOLENIOWE - APLIKACJE MOBILNE - MONTAŻ VIDEO - BRANDING - LOGO

KILKA SŁÓW O MNIE

marta spurek

Marta Spurek

Na dyplomach plastyk i licencjonowany architekt wnętrz, a w sercu wszechstronna twórczyni zafascynowana digitalową rzeczywistością. Od dziecka angażowałam się we wszystko, co dawało kreatywne uniesienie.

Moją niespokojną duszę, biznesowo ukształtowały struktury w agencjach PR oraz reklamowych. To tam doświadczyłam i nauczyłam się współpracy z klientami, to tam zrozumiałam, że pójście swoją własną drogą, otworzy drzwi do pracy bez granic – tych fizycznych, geograficznych oraz tych mentalnych, duchowych.

Indygo powstało dla mnie i moich klientów, potem stało się kreatywną przestrzenią dialogu i estetycznych, skutecznych komunikatów, również dla mojego wspaniałego zespołu. Dziś w Indygo projektuję strony www, tworzę grafiki i mam przyjemność prowadzić projekty z naszymi klientami. 

DREAM TEAM

Fajne i zdolne

fajne i zdolne

maRTYNA

Martyna

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
I STRON INTERNETOWYCH

MARGARITA

Margarita

PROJEKTANT GRAFICZNY

Daria

DARIA 

SPECJALISTA DS. VIDEO
I SOCIAL MEDIA

Renia

UI/UX DESIGNER

RENATA

Natalia

PROJEKTANT GRAFICZNY

NATALIA

OBSERWUJ

Na instagramie