fbpx
Koszyk 0 items - 0.00 zł 0
0 items in cart

Strona internetowa

Strony internetowe budujemy w oparciu o WordPress – systemem zarządzania treścią CMS, którego używa się do tworzenia profesjonalnych oraz responsywnych stron internetowych. Dzięki prostocie i intuicyjności tej platformy klient z łatwością może rozwijać i dokonywać większości zmian na swojej stronie. Znajomość języków HMTL bądź PHP nie jest wymagana, gdyż z pomocą przychodzą wtyczki oraz odpowiedni szablon przystosowany do jego potrzeb. Nie ogranicza nas branża prowadzona przez klienta – strona WordPress pozwala na tworzenie witryn o dowolnym przeznaczeniu, blogów, a także sklepu internetowego opartego na jednej z najpopularniejszych wtyczek WooCommerce. Na życzenie stronę możemy wykonać w wersji wielojęzykowej. Tworzymy spersonalizowane witryny internetowe, także pod względem wizualnym. Oferujemy indywidualny projekt graficzny zaprojektowany na podstawie wyznaczonego przez klienta motywu przewodniego marki oraz pozostałych wytycznych. Motyw przewodni pomaga zachować spójność marki i ułatwia odbiorcy jej rozpoznawanie oraz zapamiętywanie.

OnePage a rozbudowane strony internetowe

Czym tak właściwie jest strona OnePage? To strona internetowa, która jest zbudowana z zaledwie jednej strony, zawierającej menu i podzielonej na segmenty. W celu dotarcia do interesujących informacji można przejechać niżej kursorem, bądź kliknąć w odpowiednią opcję w menu, aby zostać przekierowanym automatycznie. Ten typ strony polecamy w przypadku, gdy witryna ma być jedynie wizytówką firmy, gdyż zamieszczone w ten sposób podstawowe informacje będą przekazane użytkownikowi w sposób efektywniejszy i skuteczniejszy. Dla większości firm proponujemy rozbudowane strony internetowe (zawierające wiele podstron), gdyż te są znacznie prostsze w pozycjonowaniu, ponieważ zawierają wiele treści.

www.przekop.pl

www.skamkeupbysara.pl

www.perfect24.eu

SEO, Blog

Każdą stworzoną przez nas stronę WWW optymalizujemy tak, aby była wykonana zgodnie z zasadami SEO. W związku z tym sugerujemy prowadzenie bloga firmowego, który pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie strony z racji systematycznych aktualizacji oraz atrakcyjnej formy. Ważnym elementem każdego bloga jest ciekawa i oryginalna treść, jak również częste aktualizacje. Nowe treści zwiększają ruch, a ich częsta aktualizacja zostanie zauważona przez Google. Ponadto prowadzenie bloga może zaciekawić klienta firmą i jej ofertą oraz powiększyć grono odbiorców, czyli potencjalnych klientów firmy.

Sklep internetowy

Przenieś swój biznes do internetu!

Budowanie sklepu internetowego na platformie WordPress cieszy się dużą popularnością. Tworzenie takiego sklepu możliwe jest dzięki wtyczce WooCommerce, która jest prosta w obsłudze, dlatego nasz klient z pewnością poradzi sobie z jego obsługą. Sklep WooCommerce jest rozwiązaniem idealnym, jeśli poza sklepem ma funkcjonować także strona z systemem zarządzania treścią – WordPress. Możliwa jest sprzedaż dowolnych typów produktów – produkty fizyczne, usługi, e-booki itp. Dostępna jest także opcja prowadzenia sklepu z wieloma wersjami językowymi i wieloma walutami. WooCommerce jest przyjazny dla użytkowników mobilnych. Umożliwia również połączenie z płatnościami internetowymi typu PayU, Przelewy24.

Statystyki

Firma Google udostępnia specjalistyczne narzędzie analityczne Google Analytics, które za pomocą wtyczki działa także w systemie WordPress. To narzędzie zbiera dane na temat użytkowników, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Generuje różnorodne raporty na podstawie których, podejmujemy działania związane z ulepszeniem strony internetowej. Przykładowymi danymi, jakie zbiera na temat użytkowników Google Analytics podczas analizy ruchu na stronie WWW to, co użytkownicy robią na stronie, ilu użytkowników korzysta z witryny, jakie treści są najpopularniejsze, skąd użytkownicy wchodzą na stronę. Na podstawie tych danych łatwiej wyciągnąć wnioski i podjąć właściwe działania realizacji celów biznesowych firmy, jak i skuteczności witryny internetowej,

Hosting, domeny, przedłużenie, skrzynki mailowe

W przypadku, gdy klient nie posiada własnego hostingu bądź domeny, zapewniamy stały hosting, domenę oraz skrzynkę mailową. Strony WWW przygotowujemy z najwyższą precyzją, jednakże, w razie nieoczekiwanych przeszkód gwarantujemy szybkie i skuteczne wsparcie.

NIEZOBOWIĄZUJĄCA WYCENA

Gotowy na nową stronę internetową?

SKONTAKTUJ SIĘ

Firmy, które nam zaufały

Sprawdź