fbpx
Koszyk 0 items - 0.00 zł 0
0 items in cart

Logo

projekt

Od logo zaczynamy proces projektowania identyfikacji.

Jest znakiem, który wpływa na rozpoznawalność Twojej firmy. Logo powinno wzbudzać odpowiednie emocje, kreować wizerunek marki, pozycjonować ją jako przyjazną klientom, z tradycją albo prestiżową – wszystko zależy od tego, czym zajmuje się firma. Również kolorystyka ma ogromne znaczenie, pewne barwy są zarezerwowane dla danych branż. Kolor niesie ze sobą przekaz, wzbudza emocje.

Tworzymy projekty, które zapadają w pamięć klientów, niosą realny wpływ na rozpoznawalność marki oraz na sprzedaż.

Wizytówek

projekt

W projektowaniu wyznajemy zasadę, że im mniej tym lepiej. Wizytówkę dajesz potencjalnemu partnerowi biznesowemu, czy klientowi. Minimalistycznych i proste projekty w obecnym natłoku informacji, reklam – wygrywają. Wygląd, szatę graficzną dostosujemy do branży, którą się zajmujesz i będzie zgodna z kluczem wizualnym. Inaczej będzie wyglądać wizytówka prawnika, lekarza, czy osoby pracującej w branży rozrywkowej. Inna kolorystyka, krój pisma.

Ulotki

projekt

Po logo i wizytówkach to chyba najczęściej wybierany projekt graficzny. Dają możliwość dotarcia do wielu klientów równocześnie Mogą mieć dowolny format, od A6, przez A5, aż po składane DL. Format ulotki często jest uzależniony ilością grafik oraz treści. Mogą przyjąć również formę voucherów lub zaproszeń.

Etykiety

dla twojej marki

Wykonujemy etykiety na napoje, produkty spożywcze, odzież, kosmetyki, czy upominki. Sprawimy, aby Twój produkt wyróżnił się na tle konkurencji – zaprojektujemy tak, aby klienci zwracali uwagę na Twoje produkty w trakcie zakupów.

Opakowania

projekt

Estetyczny i nowoczesny projekt opakowania przyczyni się do zwiększenia sprzedaży produktów Twojej marki. W trakcie zakupów w pierwszej kolejności klienci zwracają uwagę na te towary, które wyglądają zachęcająco, kuszą designem i kolorem. Jeśli produkt jest kupowany jako prezent, to wygląd z pewnością zagra pierwsze skrzypce. Nierzadko decyzje zakupowe podejmowane są pod wpływem emocji.

Karty Menu

projekt

Stworzymy dla Twojej restauracji nowoczesną kartę menu, która wpasuje się w jej charakter i będzie spójna z pozostałymi materiałami reklamowymi. Wspólnie ustalimy jej rozmiar i formę –  często jest ona uzależniona ilością i podziałem dań. Karta może być składana lub jednostronna. Projekt przygotowujemy na podstawie przesłanego przez Klienta spisu potraw.

Zdjęć

Obróbka

Szparowanie zdjęć pozwala na wyselekcjonowanie produktu, wycięcie go z otoczenia. Dzięki temu zabiegowi można podłożyć dowolną grafikę lub zastosować neutralne tło. Wszystko zależy od późniejszego przeznaczenia takiej fotografii. Możemy również poprawić wszelkie niedociągnięcia, usunąć nieestetyczne cienie lub wady fabryczne produktu, tak zby wyglądał zachęcająco w katalogu, czy na stronie internetowej sklepu,

Skontaktuj się z nami

Daj znać jaki rodzaj projektu Cię interesuje oraz jaki preferujesz czas realizacji. Zachęcamy również do pozostawienia telefonu kontaktowego. Po zapoznaniu się z Twoim zapytaniem będziemy mogli sprawniej omówić szczegóły zlecenia.